Kdo ještě nezná Jirku Kršku?

Činorodý charismatický člověk /nar.1970/ s vyvinutým smyslem pro organizaci, vynalézavý, s dokonale profesionálním přístupem ke každé práci, kterou provádí. A té není málo.
Jirkovy aktivity by se daly rozdělit do tří hlavních proudů, kde vyniká hlavně hudba. Ale není jediná, kterou v této umělecké sféře pojal do okruhu svých zájmů. Sem patří také jeho textařská a skladatelská činnost písničkáře a v rámci této tvůrčí linie je tu i práce s divadlem a literaturou. Pokud tedy nehraje se svou kapelou Rybníkáři, zabývá se také dramatizací, hudebními doprovody k recitacím a spoluprací na literárních vystoupeních.
Tak teď už si jistě říkáte – no to je dobré, to je slušná řádka zájmů. Jenže to ještě není konec.
Právě teď přichází na řadu Jirka – profesionální fotograf, který pořádá po různých galeriích výstavy uměleckých snímků, ať už ze svých cest po horách, fotografie krajiny, aktů nebo jiných uměleckých žánrů. Zabývá se také technickou, reklamní a reportážní fotografií.
A jako poslední ve výčtu činností se dostává na řadu optika. Jirka se totiž zabývá prodejem optických přístrojů, dalekohledů, astro-dalekohledů a mikroskopů. K tomu pochopitelně patří odborné poradenství, kde vám bude fundovaně vysvětlena každá nejasnost a na každou vaši i laickou otázku přijde odpověď a rada odborníka.

Autorem profilu je ilustrátor Vladimír Janda

Kontakt :
Jiří Krška

www.krska.eu
email:  info@krska.eu
Tel : 608232505
 

Provozované domény :
www.krska.eu
www.rybnikari.cz Stránky hudební skupiny RYBNÍKÁŘI
www.dalekohled.eu Prodejna optických přístrojů DALEKOHLEDY a OUTDOOR
www.dalekohledy.com Prodejna optických přístrojů DALEKOHLEDY a MIKROSKOPY
www.dalekohledyoutdoor.cz Prodejna optických přístrojů DALEKOHLEDY a OUTDOOR

Copyright © 2007  Jiří Krška     tel. +420 608 232 505     email:  info@krska.eu